5 db újabb ikont készítettem nektek! ^^
2011. szeptember 24., szombat
2011. szeptember 20., kedd
Ikonok
Készítettem néhány msn ikont nektek, csak saját használatra (meg hasonló megjegyzések, amiket szoktam írni ^^) Ha szeretnétek, akkor szívesen készítek még, csak a véleményekhez írjatok, hogy van-e rá igény! :)
2011. szeptember 18., vasárnap
2011. szeptember 17., szombat
2011. szeptember 3., szombat
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









































